Akcja – koncentracja! Zabawy i ćwiczenia rozwijające koncentrację i uwagę przedszkolaków

Na szkoleniu prowadząca Marlena Marszałek pokaże uczestnikom sprawdzone pomysły na zabawy i ćwiczenia rozwijające koncentrację i uwagę przedszkolaków: paluszkowe, motoryki małej i dużej, poszerzające pole widzenia, z elementami jogi i mindfulness.

START:
19 maja 2022
CZAS TRWANIA:
2 godziny zegarowe
CENA
76.00

INSTRUCTORS:

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

Adresaci szkolenia:

Szkolenie „Akcja – koncentracja!” adresujemy do nauczycieli wychowania przedszkolnego zainteresowanych wzbogaceniem swojego warsztatu pracy.

Cel szkolenia:

Na szkoleniu „Akcja – koncentracja!” poznasz definicję uwagi oraz poznasz przyczyny zaburzeń koncentracji uwagi u dzieci. Ponad to dowiesz się, jak stosować zasadę 3R u przedszkolaków z deficytem uwagi. Prowadząca szkolenie Marlena Marszałek pokaże również uczestnikom sprawdzone pomysły na zabawy i ćwiczenia rozwijające koncentrację i uwagę przedszkolaków: paluszkowe, motoryki małej i dużej, poszerzające pole widzenia, z elementami jogi i mindfulness.

Podsumowując na webinarium: 

  1. Poznasz definicję uwagi.
  2. Dowiesz się jakie są czynniki warunkujące umiejętność koncentracji uwagi.
  3. Poznasz przyczyny zaburzeń koncentracji uwagi.
  4. Nauczysz się stosować zasadę 3R u dzieci z deficytem uwagi.
  5.  Poznasz zabawy i ćwiczenia rozwijające koncentrację i uwagę przedszkolaków: paluszkowe, motoryki małej i dużej, poszerzające pole widzenia, z elementami jogi i mindfulness.

Termin szkolenia: 19.05.2022
Czas trwania szkolenia:  2 h  (18:00 -20:00)
Miejsce szkolenia: szkolenie on-line na platformie ClickMeeting
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: Marlena Marszałek – nauczyciel wychowania przedszkolnego, trener-szkoleniowiec, trener rozwoju kreatywności, trener kompetencji miękkich, tutor przedszkolny, oligofrenopedagog i terapeuta pedagogiczny.

Zapraszamy do zapoznania się również z pozostałą naszą ofertą szkoleniową i wejście>>> TUTAJ Znajdziecie tam  wszystkie nasze propozycje szkoleń on-line.

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu oraz materiały. Zaświadczenia wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.