„Matematyka w metodzie Montessori”-wykorzystanie pomocy Montessori w edukacji wczesnoszkolnej-webinar

PCDN “P-IN” zaprasza 19 czerwca 2020 r. w godzinach 16:00-19:00 na szkolenie zdalne w formie webinaru ” Matematyka w metodzie Montessori” – wykorzystanie pomocy Montessori w edukacji wczesnoszkolnej. Celem webinaru jest zapoznanie uczestników z założeniami i możliwościami zastosowania w edukacji matematycznej dzieci, elementów pedagogiki M. Montessori. Uczestnicy poznają montessoriańskie formy pracy tj. złoty materiał, działania matematyczne oraz system dziesiątkowy w 3 kolorach, karty trójdzielne, lekcja trójstopniowa. Dowiedzą się również  o domowych możliwościach tworzenia pomocy Montessori.

Szczegóły webinaru i zapisy >>>TUTAJ