ORTOGRAFIA W MAŁYM PALUSZKU – Techniki szybkiego uczenia w nauce ortografii – webinar

PCDN “P-IN” w Cieszynie zaprasza na webinar 08 maja 2020 r. wszystkich zainteresowanych nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej, wychowawców świetlic i pedagogów szkolnych, na którym Anna Kaszuba-Lizurej – doświadczony psycholog i autorka popularnych zeszytów ćwiczeń dla uczniów dyslektycznych klas 4-8 “W krainie ortografii cz. 1 i 2” oraz książki „W krainie czytania” przybliży przyczyny występowania trudności w pisaniu oraz zaprezentuje możliwości zapobiegania im, poprzez wykorzystywanie w pisaniu ortograficznym technik przyspieszonego uczenia się.

Szczegóły warsztatów oraz zapisy >>>TUTAJ