Pozytywna dyscyplina w klasie i grupie przedszkolnej – kurs doskonalący

PCDN w Cieszynie zaprasza wszystkich zainteresowanych nauczycieli szkół podstawowych i przedszkoli  na kurs doskonalący “Pozytywna dyscyplina w klasie i grupie przedszkolnej”. Do wyboru dwa terminy : I termin: 15-16 lutego 2020 r.; II termin: 18-19.04.2020

Pozytywna Dyscyplina (PD) jest klasyczną, znaną od 35 lat metodą, wywodzącą się z psychologii pozytywnej psychologa i edukatora Alfreda Adlera. Metody tej uczy się doświadczalnie, a uczestnicy szkoleń mogą stanąć w pozycji dziecka, doświadczyć jego uczuć, emocji i myśli i lepiej zrozumieć jego potrzeby i cele. W efekcie zmieniają swoje nawyki na bardziej pozytywne i skuteczne w codziennym życiu.

Na kursie uczestnikom zostanie przybliżona idea i podstawowe założenia Pozytywnej Dyscypliny. Poznają również narzędzia i techniki wspierające nauczyciela w pracy z grupą przedszkolną czy zespołem klasowym oraz nabędą umiejętności ich stosowania.  Zapisy i szczegóły:
>>>> ZAPISY LUTY

>>>ZAPISY KWIECIEŃ