Jak wykonać ciekawe prace poprzez łączenie kilku technik plastycznych ? Jak podnieść jakość dziecięcych prac przez zastosowanie różnorodnych materiałów ? Jak instruować dzieci w czasie pracy, by osiągnąć określony efekt? Odpowiedzi na te pytania uczestnicy uzyskają 22.11.2019 r. poprzez udział w warsztatach plastycznych . „Świąteczne prezenty – warsztat tworzenia prezentów z okazji świąt Bożego Narodzenia” .

Warsztaty to prawdziwy skarbiec pomysłów na prace, w których decydującą rolę odgrywają użyte materiały i techniki, a przede wszystkim ich połączenie. To pomysły, które cieszą dzieci i inspirują nauczycieli. Wystarczająco proste, by mogły wykonać je maluchy i na tyle ciekawe, by chciały je wykorzystać dzieci w szkole. Szczegóły i zapisy  >>>TUTAJ