Pomysł na Eko prezenty czyli pachnące, naturalne kosmetyki na dzień mamy i taty”- warsztaty dla nauczycieli

ODZ w Cieszynie zaprasza 15.04. i 13.05.2019 wszystkich zainteresowanych nauczycieli edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, nauczycieli świetlic, na warsztaty szkoleniowe “Pomysł na Eko prezenty czyli pachnące, naturalne kosmetyki na dzień mamy i taty”. Warsztat zapozna uczestników z naturalnymi, zdrowymi surowcami i wyjaśni dlaczego tak ważne jest kształtowanie postaw ekologicznych i prozdrowotnych u dzieci. Uczestnicy poznają przepisy i sposoby na wykonanie kosmetycznych eko prezentów.  Szczegóły w zakładce kursy doskonalące.