“Sensoryczne masy plastyczne-czyli garść pomysłów na stymulację zmysłów i terapię ręki” – warsztaty dla nauczycieli

ODZ w Cieszynie zaprasza 18.03. i 04.03.2019 wszystkich zainteresowanych nauczycieli edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, nauczycieli świetlic,terapeutów, na warsztaty szkoleniowe “Sensoryczne masy plastyczne-czyli garść pomysłów na stymulację zmysłów i terapię ręki”. Warsztat podsuwa konkretne i sprawdzone przepisy i pomysły na sensoryczne masy plastyczne, które można samodzielnie wykonać, a tym samym doskonalić i rozwijać sprawność grafomotoryczną u dzieci. Szczegóły w zakładce kursy doskonalące.