Laureaci IV Regionalnego Konkursu Bibliotecznego

Jury  IV Regionalnego Konkursu Bibliotecznego  „Wielki powrót Ondraszka czyli nowe, przedziwne historie o beskidzkim zbójniku w XXI wieku”, przyznało nagrody i wyróżnienia w czterech kategoriach:

Kategoria I: Uczniowie klas I – III szkół podstawowych 

 I Nagroda:     Liliana Witkowska uczennica kl. 3b, SP nr 1 im. Wojska Polskiego w Jastrzębiu-Zdroju
  Opiekun:        mgr Iwona Kisiel    

 II Nagroda:    Aleksandra Ryba   uczennica kl. 3c,  SP nr 1 im. Gustawa Morcinka w Skoczowie
 Opiekun:        mgr Dorota Staniek 

 II Nagroda:  Natalia Wnuk  uczennica kl. 2b, SP nr 4 w Cieszynie
 Opiekun:      mgr Ewa Zamirska 

Wyróżnienie:  Krzysztof Płaza  uczeń kl. 3b SP,Zespołu Szkół w Drogomyślu
Opiekunowie:      mgr Alina Englert, mgr Małgorzata Szupina-Pilch 

Wyróżnienie: Nadia Cieślar  uczennica kl. 3b, SP w Dzięgielowie
Opiekun:   mgr Ewa Płaza  

Wyróżnienie:  Marta Jóźwik  kl. 2, SP im. Zofii Kossak w Pierśćcu – „Jak Ondraszek uratował potrąconego kotka” 
Opiekun:     mgr Gabriela Haręża

 

 Kategoria II: Uczniowie klas IV -VI szkół podstawowych

 I Nagroda:   Małgorzata  Bogocz   uczennica kl. 4b SP, ZS w Drogomyślu „Ondraszek ratuje świat”
Opiekunowie:   mgr Alina Englert, mgr Małgorzata Szupina-Pilch 

 II Nagroda:  Anna Herjan uczennica  kl. 4, SP nr 1 im. Wojska Polskiego w Jastrzębiu-Zdroju,
 Opiekun:   mgr  Małgorzata Kluz-Lemańska

III Nagroda:  Bartosz Prygiel  uczeń kl. 5, SP nr 12 w Jastrzębiu-Zdroju
Opiekun: mgr Andrzej Ślakowski -nauczyciel j. polskiego 

Wyróżnienie: Michał Herzyk  uczeń kl. 5a, SP im. T. Kościuszki w Górkach Wielkich,
Opiekun:  mgr Małgorzata Nalepa         

 

Kategoria III: Uczniowie klas VII oraz klas gimnazjalnych

I Nagroda:  Sabina Morcinek  uczennica  kl. 3 gimnazjum SP im. K.K. Baczyńskiego w Zebrzydowicach „Specjalna misja”
Opiekun: mgr Katarzyna Dynek

II Nagroda:  Agata Kozieł uczennica  kl. 7a, SP nr 1 w Brennej
Opiekun:    mgr  Barbara Brańczyk-Rucka

uczennica kl 2a gimnazjum, SP w Kaczycach
Opiekun:      mgr Irena Kula   

 Wyróżnienie: Oliwia Szweblik uczennica kl. 3a gimnazjum, SP im. Powstańców Śląskich w Strumieniu
 Opiekun:       mgr Lucyna Wawrzyczek

Kategoria IV: Uczniowie szkół specjalnych

I Nagroda: Małgorzata Szarlej uczennica  kl. 6 SP z.e.t., Zespół Szkół  nr 9 im. dr M. Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju
Opiekun:  mgr Lucyna Penar-Pękała

II Nagroda: Natalia Tubacka  uczennica  kl. 7 SP Zespół Szkół  nr 9 im. dr M. Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju
Opiekun:  mgr Renata Sołtysik  

 II Nagroda: Mateusz Zimoch   uczeń kl 6 SP, Zespół Szkół  nr 9 im. dr M. Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju
Opiekun:  mgr Renata Sołtysik

WSZYSTKIE NAGRODZONE PRACE ZNAJDUJĄ SIĘ W >>>>GALERII